Sophos Mobile Security

Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Yok
  • Version 7.1.2474
  • Dil Türkçe
  • Firma Sophos Limited
Mobil cihazlarınız Sophos Mobile Security uygulaması ile artık güvende.

Mobil cihazlarınız Sophos Mobile Security uygulaması ile artık güvende.

Çeşitli zararlı yazılımlara karşı ve mobil cihazınızı korumanın en kolay yolu mobil cihazınıza Sophos Mobile Security uygulamasını ücretsiz olarak indirmek. AV-TEST ödülüne sahip olan Sophos Mobile Security uygulaması mobil cihazınızı kötü yazılımlara karşı koruru ve çalışma performansını arttırır. 

Geçtiğimiz yıllardan başlayarak üst üste 14 test gerçekleştiren Sophos Mobile Security, AV-TEST'in en iyi Android güvenlik ve virüsten koruma uygulamalarıyla karşılaştırmasında% 100 mükemmel bir koruma puanı elde etti. Böylelikle oldukça güvenilir ve sağlam bir uygulama olduğunu da kanıtlamış oldu. 

Bu uygulama, performansı veya pil ömrünü etkilemeksizin Android cihazınızı ve gizliliğinizi kapsamlı bir şekilde korur. SophosLabs'tan gelen güncel zeka ile uygulamalar, sizi veri kaybı ve beklenmedik maliyetlerden korumak için otomatik olarak kötü amaçlı yazılım olup olmadığı taranır. Cihazınız kaybolursa veya çalınırsa verilerinizi korumak için uzaktan kilitleyebilir veya silebilirsiniz. Mobil cihazınıza zarar vermede daha korunaklı hale gelmesine yarımcı olan Sophos Mobile Security uygulaması sizleri bekliyor. 

 

Daha Fazla Göster
Sophos Mobile Security indir